شهاب توشه - درباره ما
نزدیک ترین نماینده فروش

• بزرگترین تولید کننده لامپ های گازی پر فشار (مرسوم به HID) در ایران
• دارنده استاندارد ملی ایران برای محصولات
• دارنده گواهینامه ISO 9001 : 2008
• دارنده گواهینامه معتبر تائید کیفی از آزمایشگاه های معتبر کشور (آزمایشگاه دانشگاه تهران و آزمایشگاه صنعت برق –Epil)
• عضو انجمن چراغ سازان
• عضو انجمن لامپ سازان
• تولید کننده طیف گسترده از انواع چراغهای LED (پروژکتور ,وال واشر, خیابانی , اسپات و....)
• آزمایشگاه مجهز به تجهیزات آزمون انواع محصولات LED و لامپ های گازی
• شبکه فروش گسترده در تمام استان های کشور (85 نماینده فروش )
• عرضه کننده برندهای معتبر پنل های خورشیدی از جمله YINGLI و DOKIO
• طراحی و نصب سیستم های خورشیدی با کلیه متعلقات (پنل خورشیدی , اینورتر , شارژکنترلرو..)
• طراحی ,مشاوره و نصب و راه اندازی نیروگاه های خورشیدی از 5 کیلو وات تا 10 مگا وات

شرکت شهاب توشه با کادری مجرب در زمینه طراحی سیستم های خورشیدی با جدیدترین نرم افزار های روز دنیا PVSOL ,SUNNY DESIGN , PVSyst تهیه تجهیزات , مشاوره و اجرا توانسته است در زمره بهترین تامین کنندگان قرار گیرد .

عرصه های فعالیت در زمینه طراحی , مشاوره ,تامین تجهیزات واجرا :

• انواع نیروگاههای برق خورشیدی (متصل به شبکه ON GRID/منفصل از شبکه OFF GRID)
• سیستمهای روشنایی خورشیدی
• سیستمهای تامین برق واحدهای مسکونی
• سیستمهای تامین برق واحدهای صنعتی
• سیستمهای تامین برق ایستگاههای مخابراتی و مناطق صعب العبور

شرکت "شهاب توشه "با نشان تجاری "پارس شهاب " به منظور تامین لامپ های گازی موسوم به HID در سال 1378 تاسیس گردید. این شرکت به "شرکت سرمایه گذاری پارس توشه " که در حال حاضر با 20 شرکت تولیدی و بازرگانی در زمینه لوازم خانگی، لامپ روشنایی، برق، شیمی، پتروشیمی و خدمات فعالیت می نماید، تعلق دارد. نشان های تجاری مشهور و معتبر "پارس خزر" و "پارس شهاب" با قدمت نیم قرن، نزد همه هموطنان عزیزمان نامی است آشنا و خوشنام.

شهاب توشه علاوه بر تولید لامپ های گازی ، موفق به تولید لامپ های هالوژن استودیویی که تا یک دهه قبل از اصلیترین منابع نوری استودیوهای فیلمبرداری و تلویزیون بودند، گردید. این شرکت همگام با تحولات عظیم تکنولوژی در زمینه نور و روشنایی در سال 1391 به عرضه چراغ های پروژکتوری و خیابانی LED در توان ها و اشکال مختلف مطابق با استانداردهای متداول اقدام نمود و در حال حاضر انواع پروژکتورهای LED، چراغ های COB، وال واشر، اسپات و چراغ های خیابانی را در سبد محصولات خود عرضه می نماید.

شرکت شهاب توشه با تمرکز بر تامین‌کنندگان مواد اولیه با کیفیت بالا، توجه به سیستم‌های مدیریت کیفیت، تجهیز آزمایشگاه کنترل کیفیت محصولات، کسب تاییدیه‌های کیفی معتبر، توجه به ساز وکارهای رسیدگی به شکایات مشتریان، ارتقاء سطح دانش کارکنان و … همواره تمامی تلاش خود را در جهت ارائه محصولاتی با کیفیت و جلب رضایت مشتریان به کار برده است.

محسن عسگری آزاد

رییس هیئت مدیره

داوود مهاجری

نایب رییس هیئت مدیره

جاوید باستار

مدیرعامل

غلامرضا دهقان

معاونت بازرگانی و عضو هیئت مدیره

جواد زهری شیل سر

مدیرکارخانه و عضو هیئت مدیره

سید محمدرضا نیاکوئی

عضو هیئت مدیره

شرکت شهاب توشه با به کارگیری به روزترین تجهیزات آزمایشگاهی مربوط به لامپهای گازی، قادر به انجام آزمون های متعدد بر مبنای استانداردهای ملی و بین المللی بر روی انواع لامپ می باشد و با ارتقاء سطح کیفی تجهیزات آزمایشگاهی خود برای لامپ های گازی موفق به اخذ گواهینامه آزمایشگاه همکار موسسه استاندارد ملی ایران گردیده است که در زمینه صدور پروانه استاندارد این محصولات با موسسه استاندارد ملی ایران همکاری می نماید. هم چنین این آزمایشگاه دارای قابلیت منحصر به فرد در سطح کشور برای اندازه گیری پرتو ماوراء بنفش منابع مختلف نوری است که آماده ارائه خدمات به همکاران محترم می باشد. آزمایشگاه تخصصی

هم چنین این آزمایشگاه بر مبنای استانداردهای ملی و بین المللی چراغ های LED و به کارگیری مدرن­ترین تجهیزات آزمایشگاهی قادر به انجام آزمون های متعدد بر روی انواع چراغ های LED می باشد.

در کارخانه شهاب توشه کنترل کیفیت به تفکیک در 3 مرحله صورت می­گیرد.
اقلام ورودی
حین فرایند تولید
محصول نهایی

در بخش لامپ های گازی پرفشار آزمونهای گشتاور سرپیچ، ولتاژ خاموشی، راه اندازی وگرم شدن، اندازه گیری پارامتر های الکتریکی (توان، جریان و ولتاژ) و پارامترهای نوری (شار نوری، دمای رنگ، ضریب تشخیص رنگ)، آزمونهای ایمنی کلاهک لامپ، حداکثر دمای مجاز کلاهک،حداکثر افزایش ولتاژ در کلاهک لامپ، اندازه گیریهای ابعادی لامپ و …انجام می شود.

در بخش LED آزمونهایی از قبیل آزمون دوام حرارتی، کلید زنی ولتاژ تغذیه ، طول موج مرکزی، درجه حفاظت (IP)، اعوجاج هارمونیکی کل محصول(THD)، اندازه گیری پارامتر های الکتریکی و اپتیکی، بهره و بسامد نوری، آزمون ایجینگ چراغ، تست مقاومت الکتریکی، تست جریان نشتی و ….. انجام می شود.

علاوه بر آزمون­های ذکر شده، مراحل مختلف تولید LED و HID در بازه های زمانی مشخص بین 30 دقیقه تا 2 ساعت توسط بازرس QC بطور مسمتر کنترل می گردد. برخی از پارامتر های کنترلی عبارتند از: کنترل قطر لبه وارتفاع فلر، ضخامت پینچر، انحراف لامپ سرپیچ خورده، وزن سمنت مورد استفاده، وضعیت گلو و فشارگاز تزریق شده به حباب لامپ، وضوح و دوام علامت گذاری، شرایط قلع زنی لامپ، یکنواختی رنگ قاب، استحکام و آب بندی صفحه درایور روی بدنه، اندازه گیری پارامترهای الکتریکی بعد از اتصال چیپ، کنترل اتصالات لحیم شده، دمای بدنه چراغ پس از یکساعت کارکرد و